Menu

Atsiliepimai

Įmonė jau pardavė daugiau kaip 1000 stogo komplektų

Natalija
Kumečiai

Sužinojom apie įmonę per internetą. Viską gavom laiku. Atvežė vieną ne tokią detalę, bet pasikalbėjom ir užsisakėm naują. Priėmė ofise gerai, bet kūdai. Darbuotojai patarė, suskaičiavo viską. Geras stogas, nenubluko. Jau 5 metai kaip apsidengę.

DSC_0037

 

Antanas ir Albina
SB „Berželis“

Įmonę radom pravažiuojant. Labai kultūringas direktorius, nuolaidą davė. Paskaičiavo gerai, viskas tiko, nieko netrūko, viskas laiku pristatyta ir jau 3 metai esam laimingi. Stogo spalva nepakito. Viskas gerai.

DSC_0038

 

Vitas
Punia

Nuvažiavom, sutarėm, atvažiavo, išmatavo. Viską ko reikėjo atvežė. Stogas neblunka. Esu labai patenkintas, maloniai aptarnavo ši įmonė ir Robertas labai fainas. Viską paaiškino, išmatavo, atvežė. Tik paskambinu iškarto atveža. Kad tik direktoriui sektūsi visą laiką.

DSC_0046

 

Alvydas
Ąžuolų būda

Įmonę radom internete. Ją pasirinkom, nes kitos įmonės atsisakė atvažiuoti išmatuoti stogą, o čia atvažiavo malonūs vyrai ir išmatavo. Ko buvo per daug grąžinom ir grąžino pinigus. Stogas nevėlavo, viskas laiku. Blogų atsiliepimų neturiu. Rekomenduoju visiems kas klausia.

DSC_0095

 

Onutė ir Pranas
Alytaus rajonas

Likom labai patenkinti stogu, įmone ir aptarnavimu. Pirkom pilną stogo komplektą ir gavome nuolaidą. Viską atvežė laiku. Detales, kurių buvo per daug išvežė ir grąžino pinigus, o ko trūko davežė patys.
Retai taip papuola.

DSC_0229

 

Virginijus
Alytaus rajonas

Įmonę rekomendavo statybininkai, nes buvo tinkama kaina čerpėms. Problemų su aptarnavimu nekilo. Robertas išmatavo stogą, viską suorganizavo. Mums liko tik pinigus sumokėt. Robertas atrogo geras, šiltas žmogus. Tikrai rekomenduočiau.

DSC_0055

Nijolė
Alytus

Robertas labai malonus. Išmatavo, viską paaiškino. Kaip vadovas jis labai tinka pareigoms. Atėjom, maloniai priėmė. Užsakymas vyko laiku. Danga esam patenkinti. Sniegas nečiuožia. Radom pagal skelbimą. Rekomenduotumėm toliau.

DSC_0074

 

Jonas
Alytaus rajonas

Lyjant nėra jokio garso. Jau 3 metai kaip užsidengę, bet spalva dar neblunka. Dėl aptarnavimo neturiu nusiskundimų. Danga buvo pristatyta laiku ir be jokių pažeidimų. Detalių netrūko. Kūrėsi nauja įmonė, buvo įdomu išbandyti ir likom patenkinti. Dengėm ne vieną stogą ir dar planuojam su šia įmone greitu metu dengti 5 stogą.

 

Giedrė
Kumečiai

Viskas gerai.
Atvažiavo, išmatavo, viską paaiškino.
Viską išmatavo ir viskas atitiko.
Kreipėmės pagal lankstinuką ieškodami geresnių kainų.
Rekomendavau kaimynui ir
dar rekomenduočiau.

 

Antanas
Angininkai

Aptarnavimu patenkintas, kolektyvas malonus. Gavom nuolaidą. Įmonę pasirinkau pasikalbėjęs su įmonės konsultante, kai užsuko pravažiuodama. Prekes gavau laiku, viskas buvo tiksliai paskaičiuota.
Tikrai rekomenduočiau.
Patys lanksto skardą.

 

 

Mums svarbi jūsų nuomonė. Siųskite savo atsilipimus info@kreiner.lt arba pasinaudoję žemiau esančia forma.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė